WYDARZENIA

 

 Wybrane realizacje:

 

Gale firmowe dla ING

Od 2009 roku nasze reprezentacyjne hostessy pracują podczas konferencji oraz uroczystych gali wręczenia nagród dla pracowników banku ING, które do tej pory obywały się w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle oraz Mikołajkach. Na jednej z uroczystości można było również spotkać przystojnych promotorów Top Hostess w roli hotelowych concierge.

 

 

 

Eventy Lego 2010-2014

Już czwarty rok trwa nasza współpraca przy realizacji eventów Lego, które skierowane są do najmłodszych. Przez ten czas na terenie całego kraju zrealizowaliśmy kilkadziesiąt akcji. Nasze wykwalifikowane animatorki do pracy z dziećmi oraz promotorów-maskotki można było spotkać na imprezach masowych (n.p. Ecco Walkathon, Karuzela Cooltury), dużych dwudniowych eventach realizowanych cyklicznie w centrach handlowych największych polskich miast, imprezach związanych z otwarciem sklepów z zabawkami (SMYK, Toys R Us) i wielu innych mniejszych akcjach. Serdecznie zapraszamy na kolejne eventy!

 

Eventy dla Red Bull 2010-2013

Przez trzy lata kilkudziesięcioosobowy zespół sprawdzonych hostess oraz koordynatorów sprzedaży pracował dla firmy Red Bull podczas wielu z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i imprez masowych w Polsce. Nasze urocze hostessy można było spotkać m.in na: Open'er Festival, festiwalu Audioriver, Air Show w Radomiu, Sonisphere Festival w Warszawie, Sunrise, Red Bull X Fighters w Poznaniu, koncertach w Atlas Arenie w Łodzi i wielu innych.

 

 

Cykl konferencji dla banku BPH

Nasze hostessy dwukrotnie miały przyjemność obsługiwać cykl konferencji dla banku BPH odbywających się w Warszawie, Gdańsku oraz Krakowie.

 

 

 

 

 

Współpraca z s.Oliver

Przez okres trzech lat kilkadziesiąt hostess współpracujących z naszą Agencją pomagało w aktywnej promocji sieci handlowej s.Oliver podczas otwarć salonów sprzedaży oraz akcji marketigowych realizowanych na terenie całego kraju. Głównym zadaniem hostess było informowanie Klientów o pojawieniu się nowej marki odzieżowej oraz wydawanie atrakcyjnych kuponów rabatowych.

 

 

 

Konferencja dla PRUDENTIAL

W terminie 26-27 sierpnia 2014 r. nasze hostessy pomagały w obsłudze konferencji organizowanej dla firmy PRUDENTIAL w hostelu Intercontinental w Warszawie. Głównym zadaniem hostess była obsługa recepcji oraz wręczanie nagród na scenie.

 

 

 

 

 

Targi Motor Show Expo Silesia

Współpracujące z nami hostessy wielokrotnie miały okazję pracować podczas targów handlowych dla firm w różnych branż w największych miastach Polski. Tym razem jedna z naszych pięknych hostess ozdabiała stoisko na targach motoryzacyjnych Motor Show organizowanych corocznie w Expo Silesia w Sosnowcu.

 

 

 

 

Konferencja PIKE Sheraton Sopot

Dwie hostessy z Agencji Top Hostess obsługiwały stoisko firmy ITI Neovision podczas Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE organizowanej w hotelu Sheraton w Sopocie.

 

 

 

 

 

 

Otwarcie delikatesów Chata Polska

Czternaście hostess oraz promotor-maskotka przez kilka dni pracowali podczas otwarcia delikatesów spożywczych "Chata Polska" w Galerii Askana w Gorzowie Wlkp. Na kilka dni przed eventem hostessy odwiedziły pobliskie akademiki wręczając studentom karty rabatowe, następnie podczas uroczystego otwarcia witały gości wręczając słodkie upominki.