OFERTA

Konferencje i bankiety

Konferencje i bankiety, to bardzo ważne wydarzenia związane z życiem firmy. To okazja do świętowania, mówienia o wyróżnieniach i sukcesach. To miejsce, gdzie zapraszamy partnerów, zarząd oraz innych ważnych gości. Dla organizatorów konferencji wyzwanie stanowi nie tylko perfekcyjnie dopasowanie programu, ale również przygotowanie kilku decydujących o pierwszym wrażeniu elementów.

Odpowiednie przywitanie gości, wskazanie drogi, przekazanie materiałów konferencyjnych i pomoc osobom w sytuacjach, dla których miejsce spotkania jest czymś nowym, to elementy które są preludium świadczącym o jakości przygotowania organizatorów konferencji.

Chcemy wspólnie z Państwem zadbać o ten ważny element dobierając starannie hostessy, które doskonale wywiążą się z zadań  związanych nie tylko z otwarciem imprezy, ale również asystowaniem w trakcie jej trwania. Hostessy angażowane na konferencje to osoby wyróżniające się nie tylko urodą, ale również odpowiednimi manierami i znajomością języków obcych.  Są to osoby dobrze zorganizowane, komunikatywne, skromne - będące miłym partnerem w krótkiej rozmowie. Podczas konferencji pieczę nad pracą hostess może sprawować nasz klient, jak również wyznaczony do tego celu supervisor - jest to zalecane przy zespołach hostess składających się z kilkunastu osób. Stroje i makijaż hostess są dopasowane do typu imprezy oraz wymagań klienta. W razie potrzeby zapewniamy obecność wizażystek i fryzjerek oraz jednolite stroje dopasowane do charakteru wydarzenia.