OFERTA

Konferencje i bankiety

Konferencje i bankiety, to bardzo ważne wydarzenia związane z życiem firmy. To okazja do świętowania, mówienia o wyróżnieniach i sukcesach. To miejsce, gdzie zapraszamy partnerów, zarząd oraz innych ważnych gości. Dla organizatorów konferencji wyzwanie stanowi nie tylko perfekcyjnie dopasowanie programu, ale również przygotowanie kilku decydujących o pierwszym wrażeniu elementów.

Więcej : Konferencje i bankiety

Eventy i promocje

Realizujemy akcje promocyjne, eventy, imprezy skierowane do dzieci na które zapewniamy Państwu sprawdzony personel składający się z hostess, promotorów oraz animatorek do pracy z dziećmi.


Obsługa stoisk targowych

Zdajemy sobie sprawę, że imprezy targowe to bardzo ważny instrument marketingowy. Nasi klienci  z dbałością przygotowują swoją przestrzeń targową starając się o przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Poczęstunek, miła atmosfera i rozmowa, to elementy, które niewątpliwie wpływają na wizerunek stoiska i firmy - o jakość tych elementów postarają się dla Państwa nasze hostessy - tak aby odwiedziny na nim  pozostały miłym wspomnieniem.

 

Koncerty i imprezy masowe

Oferujemy Państwu zespoły hostess nadzorowanych przez doświadczonych koordynatorów sprzedaży realizujące zadania promocyjne podczas koncertów oraz imprez masowych.